Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
+48 506 148 638 atv1@op.pl

Solar Energy Poland

Lider OZE w regionie

Solar Energy Poland to firma od lat zajmująca się sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. W ofercie posiadamy także profesjonalne magazyny energii. Pomagamy w uzyskaniu dotacji, załatwiamy wszelkie formalności.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji. Aby dostosować ofertę do potrzeb Klienta proponujemy bezpłatne konsultacje. Dla zdecydowanych przygotujemy szczegółowy kosztorys zakupu wraz z montażem.

Skontaktuj się z nami

Konsultacje

Wysoki standard komfortu zdrowego życia

Z góry określony koszt inwestycji

Bardzo niskie koszty eksploatacji

Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania

Gwarancja

Krótki czas realizacji

Trwałość

Zaufany producent

Firma Solar Energy Poland – zajmująca się importem i sprzedażą Paneli fotowoltaicznych , pomp ciepła , oraz magazynów energii .
Oferujemy również kompletny montaż naszych produktów
Nasza oferta obejmuje
– Kompleksowe przeprowadzenie całego procesu związanego z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznych , pomp ciepła oraz magazynów energii
– Przeprowadzamy bezpłatny audyt na miejscu u klienta
– Pomagamy w doborze produktów oferowanych przez Nas dla Waszych potrzeb . Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
– Pracujemy tylko na markowych produktach z branży OZE
– Na wszystkie nasze produkty i montaż udzielamy pełnej gwarancji
– Nasi pracownicy profesjonalnie dobiorą i zamontują dla Państwa nasze produkty

– Zajmujemy się również zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznych do zakładów energetycznych
– Od A do Z , w imieniu naszych klientów zajmujemy się dofinansowaniami z programów ,, Mój prąd ‘’ i Czyste powietrze Na bieżąco monitorujemy cały proces uzyskania dotacji dla Państwa ( Począwszy od przeprowadzenia audytu , a skończywszy na wypłacie dotacji dla poszczególnych klientów )
– W swej ofercie posiadamy szeroki zakres produktów oferowanych dla Państwa . Są to tylko fabrycznie nowe urządzenia wysokiej klasy – tylko takie ( nowe ) komponenty podlegają dofinansowaniu z programów ,, Mój Prąd ‘’ i ,, Czyste powietrze ‘’
– Możliwość kredytowania każdej inwestycji przeprowadzonej przez naszą firmę kredyt 3,5 % w skali 12 miesięcy – bez prowizji
– Posiadamy szybkie terminy realizacji

Nasze usługi

POMPY CIEPŁA

Dużo się o niej mówi w ostatnim czasie, ale co to takiego ta fotowoltaika? Fotowoltaika to przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną, mówiąc prościej wytwarzanie prądu elektrycznego, przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego, z promieniowania słonecznego

Sprawdź szczegóły

FOTOWOLTAIKA

Równie atrakcyjnym Odnawialnym Źródłem Energii są pompy ciepła. Co to takiego? Pompy ciepła to urządzenia, które wykorzystują energię z ziemi, powietrza lub wody, co pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Sprawdź szczegóły

MAGAZYNY ENERGII

Magazyny energii pozwalają na maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną energii. Zatem jeśli poważnie myślisz o oszczędzaniu, zapytaj naszego fachowca właśnie o magazyn energii.

Sprawdź szczegóły

Baza wiedzy

Nasi fachowcy przygotowali dla Ciebie bazę wiedzy na temat źródeł energii odnawialnej oraz informację dotyczące naszych produktów i usług.

Zobacz więcej artykułów
Zobacz więcej artykułów

Potrzebujesz fachowej porady?

Jeśli poważnie myślisz o założeniu paneli fotowoltaicznych lub instalacji pompy ciepła, koniecznie skontaktuj się z nami. Skorzystaj z bezpłatnej porady fachowców, którzy od lat zajmują się Odnawialnymi Źródłami Energii.

Potrzebujesz fachowej porady?

Jeśli poważnie myślisz o założeniu paneli fotowoltaicznych lub instalacji pompy ciepła, koniecznie skontaktuj się z nami. Skorzystaj z bezpłatnej porady fachowców, którzy od lat zajmują się Odnawialnymi Źródłami Energii.

Kontakt

506 148 638

atv1@op.pl

Powstańców Śląskich 41
wjazd od 3 Maja, 42-140 Panki

Godziny: Pon - Pt (8:00 - 16:00)